• Обновено
20pcs 4.5 мм Тема Црна Едноставна Овошје Tress Misting Млазницата се Поврзете 4/7mm Црево Или водовод Градина Наводнување Sprinkler Фитинзи

20pcs 4.5 мм Тема Црна Едноставна Овошје Tress Misting Млазницата се Поврзете 4/7mm Црево Или водовод Градина

Buyers rating:
-28 % DEN 169.00
DEN 234.72

Залиха

20pcs 4.5 мм Тема Црна Едноставна Овошје Tress Misting Млазницата се Поврзете 4/7mm Црево Или водовод Градина Наводнување Sprinkler Фитинзи
Добредојдовте да контактирате со нас за голема количина
Водата под притисок - проток :
150 kpa 98 l/H
200 kpa да 114 l/H
250 kpa да 127 l/H
300 kpa да 141 l/H
Спреј Радиус :
1.2 м - 1.4 m
Повеќе 4/7mm Црево Фитинзи

Основни карактеристики

Тип:
Sprinklers
Бренд Име:
NuoNuoWell
Број На Модел На:
wj
Sprinkler Тип:
Едноставна тема atomizing млазницата

Најдобри понуди