• Обновено
1pcs NuoNuoWell Пластични 1 Женски Навој Фонтана Млазници Базен Сценографијата Sprinkler Sprayer Главата Рибник Сценографијата

1pcs NuoNuoWell Пластични 1 Женски Навој Фонтана Млазници Базен Сценографијата Sprinkler Sprayer Главата Рибник

Buyers rating:
-23 % DEN 922.00
DEN 1196.64

Залиха

и ве молам не се отвори спорот . Ако ви треба целосна следење на информации, ве молиме изберете превозот начин "Следење информации", Означени со " Достапни ".
1pcs Nuo Nuo Well Пластични 1" Женски Навој Фонтана Млазници Базен Сценографијата Sprinkler Sprayer Главата Рибник Сценографијата
Детали за производот : Connection : 1" машки конец конектор
Ви благодарам многу за изборот на Nuo Nuo Well Sunn Grow Продавница ! Можете да пребарувате нашите други производи со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango И Другите Наши Продавници : Зелена Градинарство Живот,Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.

Основни карактеристики

боја:
Црна
Тип:
Sprinklers
Бренд Име:
NuoNuoWell
Број На Модел На:
СЗ-PQPT-023
Sprinkler Тип:
Скок

Најдобри понуди