• Обновено
2 ПАРЧИЊА SNAP-НА 1/4 ИНЧИ НОГА #006916008 се вклопува ПЕЈАЧ 1100, 3800, 6500, 7300 СЕРИЈА CY-7304 / 006916008

2 ПАРЧИЊА SNAP-НА 1/4 ИНЧИ НОГА 006916008 се вклопува ПЕЈАЧ 1100, 3800, 6500, 7300 СЕРИЈА CY-7304 / 006916008

Buyers rating:
-15 % DEN 367.00
DEN 431.52

Залиха

ПРЕДМЕТ : SNAP-НА 1/4 ИНЧИ НОГА КОРИСТИ ЗА PIECING ВАТЕНКА БЛОКОВИ, ШИЕЊЕ ТЕСЕН 1/4-ИНЧЕН ШЕВОВИТЕ И ВРВОТ КРОИ. СОСТОЈБА : Нова, Не-ОЕМ Замена на Висок Квалитет на ДЕЛ # : CY-7304 / 006916008 КОМПАТИБИЛЕН СО : Многу ПЕЈАЧ Преносливи Машини за Шиење, вклучувајќи ги и (многу што не се наведени) : ПЕЈАЧКА : 1100, 1105, 1107, 1116, 1120, 1130, 1507, 1525, 1725, 1732, 1748, 2263, 2277, 2623, 2638, 3709, 3722, 3750, 3800, 3810, 3812, 3820, 3822, 3825, 3860, 6038, 6500, 6510, 6550, 7300, 7312, 7322, 7330, 7350, 7360, 7380, 7460, 7422, 7424, 7426, 7436, 7442, 7444, 7462, 7463, 7464, 7466, 7467, 7468, 7469, 7470, 8280, 9900, 9910, 9920, 9940, CE-100, CE150, CE-200, CE250, CE350, CXL, XL-1, XL-100, XL-1000, XL-5000, XL-6000 .

Основни карактеристики

Бренд Име:
KUNPENG
Материјал:
Челик
Тип:
машина за шиење резервни делови
Употреба:
Домашна употреба

Најдобри понуди