• Обновено
WHISM Пластични Домашна Подготовка Шише Spigot Вентил Дома Homebrew Пиво Допрете Тапа Ферментација на Вино Одлуки Кофа Фармацевт Barware

WHISM Пластични Домашна Подготовка Шише Spigot Вентил Дома Homebrew Пиво Допрете Тапа Ферментација на Вино Одлуки

Buyers rating:
-25 % DEN 120.00
DEN 159.36

Залиха


Карактеристики : * 100% Сосема Нов и Висок Qualiy. * Оваа spigot се вклопува 1" дупка чести во повеќето флаширање кофи. * Тоа е произведено во италија, од храна безбедно пластика. * Тоа вклучува орев и две подлошки за безбедно да го прикачите на вашиот флаширање кофа. * Храна одделение пластика, лесен за употреба и чиста. * Земете било кофа и да ја претвори во флаширање кофа со овој spigot. * Homebrew Флаширање Пластична Кофа Spigot, замена spigot,флаширање за пиво пиво *Гумена заптивка оди надвор од корпата за позитивна морето - не overtighten Спецификација : Точка име : пластични spigot Материјал : Пластични Боја : Бела и Црвена Големина : Дното Дијаметар : 2.5 cm/ 0.98" Прибл. Вкупна Висина : 11.1 cm/ 4.4" Прибл. Вкупна Ширина : 7.7 см/3" Прибл. Пакување Вклучува : 1 x Флаширање Пластична Кофа Spigot ( понуда следење на информации , бидете сигурни дека ќе може да се добие тоа , други продавачот не може да понуди )

Основни карактеристики

Тип:
Бар Додатоци
Пластични Тип:
PP
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
birra homebrew
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
WHISM
Количина:
1
сертификација:
CIQ
Бар Додатоци Тип:
флаширање пластична кофа spigot
боја:
Бело и Црвено
Големина:
As Picture
Производот:
homebrewing пиво додатоци
Објектот:
Дома Пијалак Пиво
Точка име :
допрете пиво
Тип На Објект:
вино додатоци
објектот стил:
допрете пластика
Стил:
cerveja homebrew
Тип:
допрете homebrew
Име:
дома пивара

Најдобри понуди