• Обновено
LDSLYJR 2018 Црвена лубеница везови памук Бејзбол Капа хип-хоп капа Прилагодливи Snapback Капи за деца и возрасни 130 големина

LDSLYJR 2018 Црвена лубеница везови памук Бејзбол Капа хип-хоп капа Прилагодливи Snapback Капи за деца и возрасни

Buyers rating:
DEN 264.00

Залиха

materil : памук Постојат две големини 2 до 8 години големина 9 години да возрасни големина Промоции Купи 2 капи за Намалување на 1 долар Купи 3 капи Намалување 2 долари Производ одржување Подготви сад прв, а потоа го стави со вода внатре, се прелива во вода за неколку перење течни, мешајќи! Потоа го ставаат во шапка, рака мие и нежно тријте дамки, ако тврдоглави дамки, може да изберете мека четка, но мора да нежно о! Конечно, на локацијата на сонцето не е многу силен, стави надвор да се исуши. По-продажбата на услугата
Повратни информации & По Продажба на Услуги, Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Основни карактеристики

Возраст Опсег:
2 до 8 години, 9 години за возрасни
Тип На Објект:
Безбол Капи
Рака Тип:
прилагодлив
Шаблон Тип:
Геометриски
Шапка Големина:
6 1/2,7,7 1/8
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
бејзбол капа
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LDSLYJR

Најдобри понуди