• Обновено
Нови Деца Божиќ Пижами Поставите Момчиња Девојчиња Долг Ракав Облека Поставува Деца Пролет, Есен Облека Одговараат Момче Девојка Pyjamas CF477

Нови Деца Божиќ Пижами Поставите Момчиња Девојчиња Долг Ракав Облека Поставува Деца Пролет, Есен Облека Одговараат

Buyers rating:
-25 % DEN 540.00
DEN 719.52

Залиха


Големина Лебл Големина Врвот Должина Градите*2 Панталона Должина Инчен CM Инчен CM Инчен CM 2 T 90 13 34 11 27 19 49 3 T 95 14 36 11 28 20 51 4 T 100 15 38 11 29 21 54 5 T 110 16 40 12 30 22 57 6 T 120 17 42 12 31 24 61 7 T 130 17 44 12 32 25 63
СОВЕТИ
1. Децата Пролет, Есен Пижами Сет. Погоден за 1~7 години момчиња. Превозот со индивидуални пакет.
2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ве молиме овозможи 2-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
3. Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме проверете детали големина информации пред купување. Ви благодариме

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Пижами
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Raglan Ракав
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Стил:
Повик
Бренд Име:
Yilaku
Големина:
2T-3T-4T-5T-6T-7T
Број На Модел На:
CF477
боја:
Токму Како На Слики
Погоден за век:
1~7 Години
елемент:
Децата Божиќ Пижами Сет
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Кина
Големина:
2T-3T-4T-5T-6T-7T
деца божиќ:
Децата Одговараат Pyjamas
Пижами за Момчиња и Девојчиња:
Момчиња И Девојки Божиќ Пижами
момчињата облека сет:
девојки облека сет
pyjama enfant:
pyjama garcon

Најдобри понуди