• Обновено
Шарени Кимоно Pijama Шорцеви за Мажи & Жени Неколку Лето Памучна Газа Кратко Sleeve Yukata Јапонски Традиционални Sleepwear

Шарени Кимоно Pijama Шорцеви за Мажи & Жени Неколку Лето Памучна Газа Кратко Sleeve Yukata Јапонски Традиционални

Buyers rating:
-35 % DEN 1185.00
DEN 1823.52

Залиха


Жените
M за 160-170cm висина, тенок на редовните тело; L за 165-175cm висина, тенок на редовни.
Мажи
M за 165 -17 5 c m тој ight, тенок на редовните тело; L за 170 -1 80 см, тенок на редовни.
Купувачот мора да знае : ве Молиме да се осигурате дека вашиот addressee информации се точни; ве Молиме бидете сигурни дека сте ги прочитале и разбрале опис на производот и информации поврзани со, на пр. големина, ткаенина, време на испорака. Ако има нешто што не се сигурни, ќе биде прифатена, ако бараат од нас за тоа. Руски купувачот ве молиме оставете примачот име и презиме (обично три збора).
Ние нема да наплата за : Купувачот не доби пакет поради отсуство на погрешна адреса или недоволен адреса. Купувачот не остави точен поштенски код, телефонски број, име. Купувачот изберете погрешен големина. Пакет не пристигне во време купувачот очекува, но во превозот време ние се даде. Пакет вратени бидејќи нема барања.

Основни карактеристики

Големина:
M, L
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Појас
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Пижами
Пол:
Мажи

Најдобри понуди