• Обновено
Asumer Плус големина 34-43 нова мода стп+вистински кожени чизми круг пети платформа чизми женска есен зима коленото високи чизми чевли

Asumer Плус големина 34-43 нова мода стп+вистински кожени чизми круг пети платформа чизми женска есен зима коленото

Buyers rating:
-48 % DEN 2791.00
DEN 5366.40

Залиха

3937 инчен,1cm=10мм ) ЗЕМЈА Нога Должина(cm) 22 22.5 АУ 3 4 5 6 7 8 8.
Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.5 11
Нашиот производ големина стандард
USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)
USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)
USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)
USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)
USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)
USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)
USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2. Ви благодарам многу! 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. 2 Ние го одбие reture стоката назад, без никакви квалитет дефекти ако го промените вашиот ум или не како предмети по сте го добиле на стоки. (Од врата до врата превозот) 3 Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Изглед ,големината можете да изберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА !!! Благодарам многу! 2
Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големина
производи покаже
"Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму.
Добредојдовте На Asumer Чевли Продавница Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.

Основни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Бренд Име:
Asumer
Вратило Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Подигнете Тип:
Западен
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SKW3321
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Моден Елемент:
Патент
ЕУР големина:
34-43
вратило висина:
35cm
Пета Висина:
5cm
Отварање На Багажникот:
38cm
Глуждот турнеја:
28cm

Најдобри понуди

Костум Нови Кореја Мода Кратки Панталони Секојдневен Одговараат на Кратки Ракави Т Кошула Здолниште Шорцеви Слободно
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Костум Нови Кореја Мода Кратки Панталони Секојдневен Одговараат на Кратки Ракави Т Кошула Здолниште Шорцеви Слободно

За повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress За квалитетот проблем : Квалитет проблем одоб

DEN 1487.00 1770.24