• Обновено
Biomaser 50Pcs Завртка Cartrdiges Тетоважа Трајна Шминка Машина Тетоважа Игли Веѓа Усни Кертриџ Игли 1RL/2R/3RL/5/7/9RL

Biomaser 50Pcs Завртка Cartrdiges Тетоважа Трајна Шминка Машина Тетоважа Игли Веѓа Усни Кертриџ Игли 1RL/2R/3RL/5/7/9RL

Buyers rating:
-25 % DEN 1112.00
DEN 1482.72

Залиха


Опис : 1.Ние сме производителот на оваа тетоважа игла кертриџ. 2.Ако ви требаат повеќе,ние ќе ви ги даде на најконкурентна цена. 3.Оваа тетоважа игли може да се користи за да се усна,Усна лагер,Eyeliner и телото тетоважа. 4.Ние, исто така, имаат многу стил тетоважа предмети и веруваме дека ова ќе биде нашиот убав почеток.Можете да ја посетите нашата продавница за да изберете она што ви се допаѓа. 5.Една тетоважа игли е еден спакувани и 10pcs една кутија. Материјал : 316 медицински нерѓосувачки челик со пред-стерилни од страна на E. O. Гас, транспарентна пластика школка. Големини на располагање : 1 R0.18 mm 1 R0.25 mm 1 R0.30 mm 1 R0.40 mm 1 R0.50 mm 2 R0.40 mm 3 RL0.25 mm 5 RL0.25 mm 7 RL0.25 mm 10pcs/кутија 50pcs 1 R0.18mm/ 50pcs 1 R 0.25 mm/5 0pcs 1 R 0.3 mm/5 0pcs 1 R 0.4 mm/5 0pcs 1 R 0.5 mm Завртка Кертриџ Игли може да се избере ( пенкало се користи само за преземање на слики и не е вклучена во пакетот ) на Овој Кертриџ игли само костим за следниве Наведете Машина во нашата продавница CQ003/HP100/HP1000/LW002/LW001/CTD003/CTD004/CTD005/CTD006/P300 кит/P100 комплет. Pls контактирајте со нашата служба за корисници пред да направите нарачка.Ви благодариме


Основни карактеристики

боја:
50pcs 1R 0.18 мм, 50pcs 1R 0.25 mm, 50pcs 1R 0.3 mm, 50pcs 1R 0.4 mm, 50pcs 1R 0.5 mm, 50pcs 2R 0.4 mm, 50pcs 3RL 0.25 mm, 50pcs 5RL 0.25 mm, 50pcs 7RL 0.25 mm
Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
Трајна Шминка Игли
Бренд Име:
Biomaser
За:
Завртка Касети игли за Трајна шминка машина пен
Тетоважа касети игли :
1R0.25мм/1R0.3мм/1R 0.4 mm/1R 0.5 mm/2R/3RL/5RL/7RL/9RL
Објектот:
Трајна шминка машина тетоважа neeldes
Тип:
Трајна шминка игли касети
Количина:
50pcs Завртка игли тетоважа
Функција:
Професионални permanet шминка игли касети 1rl/2r/3rl/5rl/7rl/9rl
посебни:
Расположливиот Sterilized

Најдобри понуди