• Обновено
3pcs/set Худ Покривот Багажникот на Моторот Покритие Врвот Задните Трки Ленти Винил Decal Налепница за BMW F30 F31 F32 F34 F36 E90 E92 E46 M3 M4

3pcs/set Худ Покривот Багажникот на Моторот Покритие Врвот Задните Трки Ленти Винил Decal Налепница за BMW F30

Buyers rating:
-52 % DEN 1313.00
DEN 2735.52

Залиха

Дербито се погледне за патот : додадете карактеристична допир на вашето возило со ова специјално прилагодени сет на decals. Со високи перформанси полимер-стабилизиран материјал е исчезнат-отпорни, стабилна температура и автомобилот на миење-доказ. (Ние препорачуваме на decals опремени со стручни лица.) Објектот Fitment : Одговара за BMW Серија 3 F30 F31 F32 F33 F34 F36 E90 E92 E46 М3 М4 Ставка Опис : Направен од Врвен Квалитет на КК и 5 D Јаглерод влакна винил Боја : Сјајна Црна, Мат Црна и 5 D Јаглерод Влакна Intallation Совет : Водоотпорен винил материјал.Поддржани со себе лепило за лесна и ре-позиционирање.Лесно се отстранува без да остават леплива остатоци Проверете инсталација метод во следните слики. 5 D јаглерод влакна може да биде лесно се инсталира без вода помош. Но сјај и црна мат црна се предлага влажни инсталација. И ако не сте сигурни во инсталирање со себе. професионални beautyshop е препорачливо. Пакет Содржи : 1 X Парче Покривот 1 X Парче Худ 1 X Парче Стебло

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Име На Модел:
MP3S2
Бренд Име:
Поставен На Коњ
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Покривот
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Други 3D Налепница
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
KK
Пакетот Вклучува:
3Pcs/set
боја:
Сјај Црна, Мат Црно, 5D јаглерод влакна и Silvergrey

Најдобри понуди