• Обновено
Ротари Автомобил rearview огледало Месеци Мобилен Телефон за во Автомобил Носители се Залага За iPhone 7 Плус,За iPhone 6 6s Плус,Водафон Smart ултра 6

Ротари Автомобил rearview огледало Месеци Мобилен Телефон за во Автомобил Носители се Залага За iPhone 7 Плус,За

Buyers rating:
-5 % DEN 547.00
DEN 575.52

Залиха


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
Автомобил Планината Rearview Огледало
Двете тип носителот работа за мобилен телефон ширина од 5cm-8cm
ве молиме проверете над слика за карактеристиките на двете тип на носителот.
она што го гледате во слика ќе биде она што ќе ја добие.
Пакет се вклучени :
•1 x Автомобил Планината Rearview Огледало (со мало пакет)

Основни карактеристики

Бренд Име:
WEIYU
Компатибилен Бренд:
Универзална
Употреба:
Автомобил
Магнетно:
No
полнач:
No
Број На Модел На:
KL+2XN
Материјал:
Пластични
Има Звучник:
No

Најдобри понуди

20pcs 10*22mm Фрлија Бакар Обетки Додатоци
  • Обновено
Оценка на клиентот:

20pcs 10*22mm Фрлија Бакар Обетки Додатоци

Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!П

DEN 97.00 118.08