• Обновено
Бесплатен Превозот Модерна 3W led ѕид светлина AC85-265V тоалетот бања спалната соба читање ѕид светилка декорација светлина

Бесплатен Превозот Модерна 3W led ѕид светлина AC85-265V тоалетот бања спалната соба читање ѕид светилка декорација

Buyers rating:
-20 % DEN 941.00
DEN 1176.00

Залиха


За нас :
Нашите Мисии :
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!.
Ние ќе го организира превозот според адресата на купувачот да обезбеди, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.1) Спецификација На Производот :
Предмет Тип : Ѕид Светилки Тело Материјал : Алуминиум
Извор на светлина : LED Светилки
Сертификација : CCC,CE,Ro HS
Стил : Современи
Напон : AC85-265 V
материјал : алуминиум
led вати : 3w
Certiificate : CE&ROHS
гаранција : 2year 2) Производ на Слики
Превозот
Во Светот Превозот.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму,ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек
ако постои било каков проблем со вашиот купување.
Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува, o превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона,па ве молиме да бидете трпение.
Нарачки обработуваат во рамките на 7days по плаќањето се врши и veritified.
Дополнителни превозот надомест на оддалечена област не е вклучуваат во нашата цена, ако ви треба нешто, ве молиме да плати дополнителни превозот надомест на оддалечена област за цел,па ве молиме да ја проверите вашата адреса додека вие избирате DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,ЕМС. На извозот на високо квалитетни стоки од ориентот на конкурентна цена за вас.

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
сертификација:
CE,RoHS,LVD
Обликот:
Annular
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
Напон:
90-260V
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
ROSTSTAR
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Број на LED Чип:
1 buc
LED Чип Модел:
3W Висока Моќност
Зрак Агол(°):
120°
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Должина:
50mm
боја:
топло бела ,природни бела,кул бело

Најдобри понуди