• Обновено
iTAATOP Hydrographics Филм TSTH795 0.5 M * 100 Карбонски Влакна Вода Трансфер Печатење Филм

iTAATOP Hydrographics Филм TSTH795 0.5 M * 100 Карбонски Влакна Вода Трансфер Печатење Филм

Buyers rating:
-5 % DEN 5472.00
DEN 5760.00

Залиха

Можете да стигнат до мене преку E-mail 5.TAOTOP Hydrographics Филм TSTH795 0.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1.
Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка.
Можете да кликнете овде за да дознаете повеќе за нашата ОЕМ пакување услуга. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети. Можете да ги прифати онлајн плаќање, како Paypal?
Да, со развојот на меѓународниот бизнис, се повеќе и повеќе клиенти се имаат намера да направи плаќање онлајн.
Pls кликнете тука за да го најдете нашето големо пакување решение. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени модели, некои модели достапни само од нашата компанија. Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво,
керамика и метал. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет. Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел услуга, имаше 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис. една ролна спакувани во картонска со налепница,
·o Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
·o треба да се плати нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·o Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот. Може ли да се добие вашиот примероци на локално ниво?
Да, можете да поседувате нашите примероци на локално ниво, може да ни e-mail на вашиот простор, тогаш ние ќе ја извести каде и кој може да се јавите за да се добие примероци.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
0.5m
Бренд Име:
iTAATOP
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
Објектот Должина:
10m
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
pva филм
Објектот Ширина:
0.5m

Најдобри понуди