• Обновено
MGEHL2020-3,extermal Вртење Алатка Фабрика Куќи ,здодевни Бар,cnc,машина,сечење,фабрика Штекер

MGEHL2020-3,extermal Вртење Алатка Фабрика Куќи ,здодевни Бар,cnc,машина,сечење,фабрика Штекер

Buyers rating:
DEN 362.88

Залиха

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со нас, ние ќе ја испрати Вистинската алатка носителот
Забелешка : Оваа алатка во процесот на продажба, не вклучувајќи
карбид инсерти,сликата е да се покаже
1. Совршен обработка ефект.
2. Совршена површина.
3. Висока затегнувачка цврстина и анти триење заврши.
4. Спецификација и прецизноста се целосно во согласност со ИСО стандард. 5. се применуваат во Вртење и се Соочува со работа.
6. Повеќе други Струг Алатки се произведуваат во нашата фабрика, како што се Здодевни алатка носителот, Grooving алатка носителот,провира алатка носителот

Основни карактеристики

Материјал:
ХСС
Број На Модел На:
MGEHL2020-3
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Тврдост:
42-45
Обложување:
црн финиш
Бренд Име:
OYYU
Боја:
Црна или Црвена
Должина:
125mm
Ширина:
20mm
Heigth:
20mm
Вметнување:
MGMN300

Најдобри понуди