• Обновено
5pcs мода Трајни Тутун Цевка Кинески Сини и Бели Порцелански Смола билка Пушењето Цевка Виткање Цигари Цевка Snuff стојат Дрво

5pcs мода Трајни Тутун Цевка Кинески Сини и Бели Порцелански Смола билка Пушењето Цевка Виткање Цигари Цевка

Buyers rating:
-10 % DEN 1122.00
DEN 1247.04

Залиха

Ви благодариме за разбирањето и соработката!
Превозот :
1. Тие мора да бидат под resalable состојба. Ние ќе испрати според превозот метод посигурен и побрз начин, под вонредни околности.Ви благодариме !
Гаранција & Се Враќа
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред тие да бидат испратени.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ако не сте задоволни со објектот што го наредил, не грижете се, pls контактирајте со нас прво, ние ќе го реши проблемот за вас во времето.
Издржливи тутун цевки Кина Големо Евтини билка цигара свиткана пушењето Цевка пушач Подарок
Сосема Нов!
Монтажни
Ова е совршен подарок за себе или сакана цевка пушач
Сигурен и издржлив
Материјалот е Смола
Пакет Содржина :
1 x Тутун Цевка,нема други додатоци
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.Ако постојат некои изработка или материјал за дефекти со производи, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе размена или да нуди и други решенија за вас да се направи избор. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба.но, ние сме сигурни дека тоа ќе биде најбрз начин можеме да направиме.Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање. Мислам дека ние може да го реши секој спор преку пријателски преговори. Ако имате било какви барања на стоката опис и декларираната вредност во превозот приемот (комерцијална фактура),pls да ни оставите порака после плаќање. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
Сини и Бели Порцелански Смола Пушењето Цевка
Обликот:
Свиткана Тип
Материјал:
Смола
боја:
Сини и Бели Порцелански боја
Функција:
Кина Тутун за Пушење цевка
Функција:
билка пушењето цевка за пушач чад
Име:
Моден Трајни преносни тутун цевки
Она што:
Монтажни Јамајка Rasta пушач цевки
Предност:
здрава и чиста
оригиналниот:
произведено во Кина

Најдобри понуди

Дијамант Мозаик Везови Петел семејството Модели на рачно изработени Занаетчиски Подарок Полн Круг Дијамант Сликарство
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Дијамант Мозаик Везови Петел семејството Модели на рачно изработени Занаетчиски Подарок Полн Круг Дијамант Сликарство

477 DMC светот стандардна боја Светли бои360 степени по паста е завршена30% поголема количина на дијамант1.1,1,�

DEN 172.00 337.44