• Обновено
LRS01128 LRS1128 НОВИ СТАРТЕР ЗА YANMAR ИНДУСТРИСКИ МОТОР 1GM 2GM 3GM 1981-На

LRS01128 LRS1128 НОВИ СТАРТЕР ЗА YANMAR ИНДУСТРИСКИ МОТОР 1GM 2GM 3GM 1981-На

Buyers rating:
DEN 3350.40

Залиха

Она што е за условите на испорака?
A : DDU, EXW, ЦФР, CIF,ФОБ.Трансакција Рок на Плаќање T/T,Paypal,Western Union Сертификат ISO/TS16949 Гаранција 2 години MOQ 1 парче Време на Испорака Количина
10pcs
Количина >50pcs 25days
3.Дали ви се тестираат сите на вашите производи пред испорака?
А Да,100% тест пред испорака.производ гаранција : 24 месеци.Што е вашиот примерок политика?
О : Доколку имаме на производот во акции, тогаш ние можеме да снабдување на примерок,
Ве молиме имајте во предвид примерок и товар не е за слободни.Може да ви се произведуваат според примероци?
A : Да, ние може да произведе од страна на вашиот примероци или технички цртежи.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Опис LRS01128 LRS1128 НОВИ СТАРТЕР ЗА YANMAR ИНДУСТРИСКИ МОТОР 1 GM 2 GM 3 GM 1981-1.Дел Број(Сите овие ОЕМ името е само за референца) S/N Modell патрик одл Број 1 HITACHI S114303 2 HITACHI S114303 A 3 ЛУКАС LRS01128 4 ЛУКАС LRS1128 5 YANMAR 1217077010 6 YANMAR 1217077010 D 7 YANMAR 12817077010
Компанија
Време На Испорака
Предаден во рок од 3 дена по плаќање
35day ако треба да се произведе
Нашите Услуги
1.
Контактирајте со нас
.Спецификација Тип Стартер Параметар 12 V 9 T 1.0 KW Состојба 100% Нов Бренд INPOST Апликација
За YANMAR Индустриски Морски 1 GM 2 GM 3 GM
За YANMAR Морски KM2 A KM2 C KM2 P KM3 A KM3 P KM3 V
2.да обезбеди ефикасна писма.Примерок цел или Мали цел Прифати
4.
Ако имате било какви прашања може да се консалтинг нас.Може да се разгледа за да испратите неисправни објектот преку економичен начин,
и ние може да се испрати назад заедно со вашата следна цел.Ние ги почитуваме evry клиентите како нашиот пријател и ние искрено се направи бизнис и
да се дружат со нив.Висок квалитет со конкурентна цена & акции.без разлика каде и да доаѓаат. Или пакување на производи со клиенти бренд кутии, ако клиенти hve законски registeres патент и доџо.

Основни карактеристики

Поставување на Возило:
моторот
Објектот Ширина:
30cm
Материјал Тип:
Алуминиум,Бакар,Челик
Објектот Тежина:
4.5kg
Производителот Дел Број:
S114303
Објектот Должина:
36cm
Објектот Висина:
27cm
Осветленост Дел Број:
LRS01128, LRS1128
Другиот Дел Број:
S114624
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
INPOST
Земја/Регион на Производство:
Кина/копното
Производство Дел Број:
S114303
Осветленост Дел Број:
1217077010,1217077010 D , 12817077010
Напон:
12V
Kilowatt:
1.0 KW
Заби:
9T
Услуга:
OEM/Замена
Ротација:
CW
Гаранција за квалитет:
24 месеци
Сертификат:
ISO/TS16949
Состојба:
Нови

Најдобри понуди

85HFLR10S02
  • Обновено
Оценка на клиентот:

85HFLR10S02

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

DEN 1056.00