• Обновено
SABOLAY Мажите едно парче еластичност Sianese Пливаат Кошули Rashguard Бански Surf Нуркање Костим за капење, Сончање Професионални Чувари на Осип

SABOLAY Мажите едно парче еластичност Sianese Пливаат Кошули Rashguard Бански Surf Нуркање Костим за капење,

Buyers rating:
DEN 1296.00

Залиха


Спецификации : Ткаенина Материјал : висококвалитетен полиестер, најлон, spandex Пол : Мажи Должина : Долги Ракави Тип : Sianese облека Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Боја : Како на сликата
Карактеристики : Увезени технолошки ткаенина, сончање, удобно да носат Убави Печатење, не исчезнат Висок квалитет полиестер, лесно влажни и брзо сушење Seiko тајни агенти, цврст и сигурен, не е лесно да колапс линија
Функција : Лесно влажни и брз сува Ув отпорни Дише Спречи медуза
Повод : Сурфање, Нуркање, Swiming, спортови на Вода, Јахта, на Отворено

Основни карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Бренд Име:
SABOLAY
Материјал:
Spandex
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
NL735-3
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
нуркање, пливање, сурфање, рафтинг

Најдобри понуди