• Обновено
100pcs/многу Злато се Зголеми Печати Organza Накит за Подарок Перница 17x23cm Портокал Drawstring Кеси Свадба Бонбони Чанти& Торбичка Бесплатен Превозот

100pcs/многу Злато се Зголеми Печати Organza Накит за Подарок Перница 17x23cm Портокал Drawstring Кеси Свадба

Buyers rating:
-12 % DEN 657.00
DEN 745.92

Залиха


Опис
Објектот Количина
100 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Organza Торба 196
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Портокалова Боја
Објектот Околу Големина
17x23 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
100pcs/многу Злато се Зголеми Печати Organza Накит за Подарок Перница 17x23cm Портокал Drawstring Кеси Свадба Бонбони Чанти& Торбичка Бесплатен Превозот

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
17cm
Објектот Должина:
23cm
Објектот Тежина:
2.2g
Објектот Ширина:
17cm
Производ Карактеристики:
Gitf Пакување
Објектот Висина:
23cm
Број На Модел На:
Organza Подарок Торба 196
Големина на:
17x23cm
боја:
портокалова боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Пакет
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди