• Обновено
Лажни Две Парче Пакет Хип Здолниште Точка Leggings Жените Панталони Слаби Молив Панталони Моден Сите натпревар Дама Leggin Footless 701516

Лажни Две Парче Пакет Хип Здолниште Точка Leggings Жените Панталони Слаби Молив Панталони Моден Сите натпревар

Buyers rating:
-40 % DEN 293.00
DEN 488.64

Залиха


Точка БР. : 701516-701517 Материјал : Полиестер Пол : Жените Пакет : 1 парче Една Големина : должина 90cm Љубезно Совет : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали differencesin на colour tone на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. 2. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1-3cm различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Dot
Половината Тип:
Средината
Бренд Име:
hengsong
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
Жените Есен Зима Leggings
Материјал:
Полиестер
Лажни Две Парче Legging:
Хип Здолниште Leggings
здолниште Dot:
Сите жени-натпревар Leggin

Најдобри понуди