• Обновено
Се Прилагодите Направени Жените Лето Есен Секојдневен Славна Личност Пистата Мода Плус Големина Тенок Одговара Sashes Декорација Принцеза Сатенски Фустан

Се Прилагодите Направени Жените Лето Есен Секојдневен Славна Личност Пистата Мода Плус Големина Тенок Одговара

Buyers rating:
DEN 1919.52

Залиха


Пред место со цел, ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следниве детали :
1) Повеќето предмети во нашата продавница се прилагоди откако ќе го поставите цел.
Па обично парцела ќе се испрати во околу 7 дена.
2) Да се направи објектот се повеќе одговара,
ве молиме љубезно ве молиме да не информирате вашиот големина детали кога ќе го поставите цел
3) Ако имате било какви посебни барања или прашања во врска со објектот, или било какви други проблеми,
ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот

Основни карактеристики

Големина:
3XS, XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Материјал:
Полиестер
Стил:
Симпатична
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Sashes
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Резервоар
Половината:
Империја
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Лето
Пол:
Жените

Најдобри понуди