• Обновено
тебе рампата Шарени индекс лепливи белешки мемо подлога налепници по тоа белешки Училиште материјали Chancery канцелариски papeleria 01910

тебе рампата Шарени индекс лепливи белешки мемо подлога налепници по тоа белешки Училиште материјали Chancery

Buyers rating:
-37 % DEN 50.00
DEN 79.20

Залиха


Добредојдовте во Мојата Продавница
Функција :
Инспирација : Шарени индекс.
Боја : 2 различна големина, 6 различни бои.
Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : 100*80mm, 60 листови во секое парче.
Тежина : 20g.
Функција : Memo pad / Налепници / Канцеларија училиште резерви.

Основни карактеристики

Стил:
Мемо Влошки
Број На Модел На:
01910
кориснички:
No
Функција:
Самолепливи
Функција:
Декорација
Бренд Име:
noverty
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No

Најдобри понуди