• Обновено
KiriNavi Вертикален Екран Тесла Стил 10.4 Инчен Автомобил Dvd Плеер GPS Радио За Hyundai Tucson/ix35 Мултимедијални Андроид 4G 2010-2014

KiriNavi Вертикален Екран Тесла Стил 10.4 Инчен Автомобил Dvd Плеер GPS Радио За Hyundai Tucson/ix35 Мултимедијални

Buyers rating:
-20 % DEN 23232.00
DEN 29040.00

Залиха

Kiri Navi Вертикален Екран Тесла Стил 10.4 Инчен Автомобил Dvd Плеер GPS Радио За Hyundai Tucson/ix35 Мултимедијални Андроид 4 G 2010-2014 за hyundai tucson IX35 радио Одговара за hyundai tucson IX35 2010 2011 2012 2013 2014 Најдобар Автомобил Класа Звук Процесор : TDA7851 Чист андроид 6.0 оперативен СИСТЕМ ,тоа може да биде компатибилен со Google Видео формат : Поддршка за HD 1080 P /4 K Екран Резолуција : 1024*600, Капацитивни 5 Поени Мулти-Допир, со Двојно Зона функцијата Bluetooth 4.0 Рака-free телефонски повик Синхронизирате листата Вграден WIFI функција (поврзете се на топло место од вашиот паметен телефон за интернет) Вграден во Google Play Продавница за стан, Поддршка за инсталирање нови апликации RAM меморија : DDR3 2 GB , надворешна Поддршка 32 Gb флеш меморија Шарени LED копчиња, може да биде поставен на било која боја копчето светлина Built-in GPS Off-line Мапата на Поддршка и Онлајн Мапа Аудио излез 4*50 W, EQ : 9 Equalizers за Звук Радио Чип NXP6686, AM / FM со RDS Поддршка ПОМОШЕН Аудио, Со 2 USB порта за Поддршка на Воланот Контрола и Сертификација : CE FCC Ro Hs Напон : DC12 V-14 V на OSD Јазици : англиски / руски / француски / германски / шпански / италијански / Arabic / португалски / турски / Тајландски / полски / хебрејски сите 53 јазик

Основни карактеристики

Јадра:
Quad Core
OSD Language:
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,DVD-R/RW,WMA,DVD-RAM меморија,, Видео CD,CD,Mp4
Din:
Двојно Din
Резолуција:
Ultra HD IPS 1280*800
Hyundai Модел:
Tucson
Објектот Големина:
10.4 инчен
Tucson-Година:
2014,2012,2013,2010,2011
Посебна Карактеристика:
Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функција,вградениот Звучник/Микрофон
Специјални Функции:
MP3 Плеери,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Полнач,ТВ,Мобилен Телефон,Екран на Допир
ROM:
64g
Големина На Дисплеј:
10.4
Оперативен Систем:
Андроид
Макс Надворешна Меморија:
128g
Од Моќ:
4*52
Напон:
12V
RAM меморија:
2G
Интерфејс:
plug and play
Материјал Тип:
пластични и хардвер
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Објектот Тежина:
5kg
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Име На Модел:
WC-HT1014
Бренд Име:
KiriNavi
Одговара Автомобил модел:
за hyundai tucson мултимедијални андроид
3G / 4G сурфање на интернет:
Поддршка за hyundai tucson мултимедијални андроид
Управувачот контрола:
Поддршка за hyundai tucson мултимедијални андроид
ПРОЦЕСОРОТ:
Cortex-A11 Octa Core 1.6 G -1.8 HZ
Радио Чип:
NXP 6686(стабилна и Посилен сигнал)
засилувач ic:
TDA7851(Најдобар квалитет на Звукот)
Bluetooth:
Bluetooth V4.0, Поддржува A2DP
4K Видео Игра:
Поддршка(Подобро од 1080P)
Именик:
Поддршка за hyundai tucson мултимедијални андроид
RDS:
Поддршка за hyundai tucson мултимедијални андроид

Најдобри понуди

UDN2916EBT
  • Обновено
Оценка на клиентот:

UDN2916EBT

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 113.00 122.40
TW8807
  • Обновено
Оценка на клиентот:

TW8807

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 84.00 91.20