• Обновено
DC 12V 10A исхраната на decoupage Transformateur reglemente SODIAL

DC 12V 10A исхраната на decoupage Transformateur reglemente SODIAL

Buyers rating:
-15 % DEN 635.00
DEN 746.88

Залиха

DC 12 V 10 A исхраната на decoupage Transformateur reglemente
AC 110 - 240 V DC 12 V 10 A исхраната на decoupage
Convient pour la plupart des appareils avec DC12 V tels que видео надзор, lumieres LED, ventilateurs, bandes LED
Заштита contre les суд-коло и surintensites
Materiel : Алуминиум
Taille (L x P x H) : Env.
7,8 х 3,8 x 1,7 pouces / 20 x 9.6 x 4.3 cm
Спецификации :
Modele : КЕНТАКИ-120 W-12-L
Тензија d'entree : 110-120 V AC 200 - 240 V AC
Frequence d'entree : 50/60 Hz
Courant на слоновата appel : Max.
30 A demarrage на froid на inout 240 Vac, avec la полнење nominale и 25 ° C де температура ambiante
AC Courant де fuite :
Тензија де лет : DC 12 V
Courant де лет : 10 A
Gamme де courant : 0-12 A
Puissance де лет : 120 W
Регулатива де ligne : ± 5%
Регулатива де ла задолжен : ± 5%
Ле forfait comprend :
1 x исхраната на decoupage

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Влезен Напон:
110
Излезниот Напон:
24
Број На Модел На:
SZ-Sodial-I011742
Бренд Име:
REFURBISHHOUSE

Најдобри понуди

децата на училиште униформа облека и долги ракави хорот на основното образование на учениците за читање Британскиот
  • Обновено
Оценка на клиентот:

децата на училиште униформа облека и долги ракави хорот на основното образование на учениците за читање Британскиот

децата на училиште униформа облека и долги ракави хорот на основното образование на учениците за читањ�

DEN 1097.00 1205.76