• Обновено
Мотоцикл Гроздобер Ретровизорите 8мм 10мм Универзална Нерѓосувачки Челик Страна Огледало За ЈАМАХА XSR700 XSR900 SRV250 SR400 VMAX

Мотоцикл Гроздобер Ретровизорите 8мм 10мм Универзална Нерѓосувачки Челик Страна Огледало За ЈАМАХА XSR700 XSR900

Buyers rating:
-9 % DEN 698.00
DEN 767.52

Залиха


Круг Мотоцикл Rearview Огледало
1. Тркалезна форма дизајниран, обезбедување на поголема визија.
2.Изработени од Нерѓосувачки челик , да се обезбеди врвен квалитет и совршена изведба на школка и окно
3. Вртливата топката на вредноста дизајн,нуди одличен спектар на корекција
4.Тоа е лесен и удобен да го инсталирате,нема промена е потребно
Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик
Боја : хром
облик : Тркалезна
боја на леќа : бела
Fitment :
универзал за повеќето мотоцикл скутер streetbike , освен Sportbikes
За KTM, За Ducati
За Б MW ,За Kawasaki
За Хонда ,За Suzuki
За Benelli ,За Јамаха
За ЈАМАХА XSR700 XSR900 SRV250 SR400 VMAX
Инсталација настава :
Со двете завртки и нула модификации,инсталирање на овие предмети се пет минути работа,да се обезбеди совршено го отсликува без looseness или rattles
На завршен проект зеде само за 5 минути
Пакетот Вклучува :
1 Пар мотоцикл rearview огледало
Детали За Производот

Основни карактеристики

Бренд Име:
AIZHUO
Име На Модел:
рм-002
Објектот Должина:
23cm
Објектот Висина:
7cm
Објектот Тежина:
480g
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
10.5cm
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Завртки големина:
8мм 10 mm
боја:
Хром
Обликот:
Круг
Поставување на Возило:
кожна рачка бар
Fitment:
Универзална
Fitment 2:
За ЈАМАХА SR400 VMAX
Fitment 3:
За ЈАМАХА XSR700 XSR900 SRV250

Најдобри понуди

SAF7730HV/317
  • Обновено
Оценка на клиентот:

SAF7730HV/317

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 104.00 112.80
P80C592FFA P80C592 PLCC68
  • Обновено
Оценка на клиентот:

P80C592FFA P80C592 PLCC68

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 492.00 534.72
MC68HC908QY4CDW MC68HC908
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MC68HC908QY4CDW MC68HC908

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 60.00 65.28