• Обновено
Бесплатен превозот 152*108*52mm 3pcs/многу abs пластика куќиште десктоп инструмент кутија пластична кутија за електрични водоотпорен случај

Бесплатен превозот 152*108*52mm 3pcs/многу abs пластика куќиште десктоп инструмент кутија пластична кутија за

Buyers rating:
-22 % DEN 1348.00
DEN 1728.00

Залиха


Тип : пластични електроника проектот кутија
опис на производот :
1, Itmes : Биро врвот пластични куќиште
2, боја : бела
3, големина : 152x108x52mm
4, Материјал : ABS пластика
5, Тежина : 250 g
производ карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска . 2 , со школка завртка , ноктите ѕид и ноктите ѕид завртки , со декорација таблети ( завртки локација на lapping ) . 3 , појавување со завртка погодно ( клиент ) 4 , сите мали пакување торба за пакување . 5 , производи материјал, пластични суровини 6 , според вашата потреба обработка отвори одделно . главната употреба : десктоп инструмент кутија бидејќи и focalization географски разлики во обемот на различни имиња на различни исто така се користи за индустриски главната раскрсница кутија , инструмент кутија , електронски живеалишта , итн главно се за внатрешна и надворешна електрична , комуникација , противпожарни установи , челик puddling , електронски , енергија , железница , градилиштето , stopcocks , аеродром , куќи за гости , голема фабрика , загадувањето на животната средина . Услуги и обработка : 1.Развивање на калапи и нејзината обработка 2.Модификација на производот и неговата обработка 3.Материјал и боја на производи може да биде изменета како што се бара. 4.Дополнителни трошоци се додаваат за измена и обработка во зависност од мувла. 5.Професионални машини за дупчење на Куќиште.

Основни карактеристики

Бренд Име:
барел
DIY Материјали:
Електрични
Точка име :
Пластични Делница кутија
Материјал:
abs пластика
боја:
Бела
Способност:
ОЕМ Сопствена фабрика Нарачана
сертификација:
ISO9001 RoHS
Функција:
Водоотпорен dustproof анти-корозија
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Примена:
Електронски & Инструмент Куќишта

Најдобри понуди