• Обновено
Жените е Смешно CKY Симбол Raglan Кратко Sleeve Т Кошула Мода О-Вратот Tshirt за Дама Девојка Секојдневен Памук Tee Кошула Плус Големина S-XXL

Жените е Смешно CKY Симбол Raglan Кратко Sleeve Т Кошула Мода О-Вратот Tshirt за Дама Девојка Секојдневен Памук

Buyers rating:
-5 % DEN 570.00
DEN 599.52

Залиха


Испорака Детали За :
*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата. Ние многу проценка на сите наши клиенти!
.
За Повратни информации : *не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето,ние посветена на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Вовед :
Направени од Lycra Памук;
Квалитетот Печатени Заврши;
Моделот Печатење на Предната страна ( Ако сакате да ја печатите на Грбот, pls ни e-mail)
Краток Или Долг Ракав;
Екипажот Вратот;
Боја : Бело/Црвено или Бело/Black [боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот еден ќе примите];
Тежина : 220g да 260g;
S ize Табела :
Слики Покажуваат :
Детали :
Начин На Плаќање :
* Ние го прифаќаме Alipay . *Дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5star Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе испрати позитивен фидбек за вас.ВО САД ЌЕ ТРАЕ 7 ДО 15 РАБОТНИ ДЕНА ДА ГО ДОСТИГНЕ.
*Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.
*Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНОТО пакување и додатоци.
*Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).
*Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се одговорни за поштенски трошоци за враќање на предмети.
*Ние не ќе брод во Кина, Хонг Конг, Филипините, Африка, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
Политика На Враќање :
*Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
iDzn
Материјал:
Памук,Lycra
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Hu_SCB824D
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Повод:
Секојдневниот
ОДГОВАРА ЗА:
жените.девојка
Тема:
Смешни CKY Симбол
боја:
Бела.црвена.црна.портокал

Најдобри понуди