• Обновено
автомобил покритие од не ' Рѓосувачки челик назад задна врата долниот дел рамка плоча трим 1pcs За Хонда, HRV HR-V Vezel 2014 2015 година

автомобил покритие од не ' Рѓосувачки челик назад задна врата долниот дел рамка плоча трим 1pcs За Хонда, HRV

Buyers rating:
-11 % DEN 1718.00
DEN 1930.56

Залиха

Време на испорака 7 до 35 дена
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Но, треба да се плати превозот цена кога ќе го испрати назад. Pls оставете ни го вашето emall адреса по во случај на било јасно ви благодариме.
2) Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет, pls се чувствуваат слободни да контакт. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС, DHL, Fedex, UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 Часа.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
3) Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае до 35. Нашето враќање адресата е напишана на aliexpress , па ве молиме да го испрати назад до нашата точна адреса.
Превозот
1) Ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
4) Ако не сакате ни да се вратат вашата исплата, може да ни побара да се препратат на нови една за вас, одеднаш, тоа не е проблем.
4) Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.
Главни производи вклучуваат различни модели на Автомобили на Внатрешни Додатоци и Надворешност додатоци , и така, на пример : Педалот за гас на возилото, рачки на вратите и чинии, клучни случаи, Назад Пред трим панел, и така натаму.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
1cm
Модел Година:
2014-2016
Име На Модел:
SDADSA6F546F56
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Автомобил модел:
За HRV Vezel
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
декорација&заштитата и безбедноста на
Објектот Тежина:
0.25kg
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Должина:
1cm

Најдобри понуди