• Обновено
SG51 Воздух Плазма Сечење Факел Факел 5M За CUT50 CUT60

SG51 Воздух Плазма Сечење Факел Факел 5M За CUT50 CUT60

Buyers rating:
-5 % DEN 1061.00
DEN 1116.48

Залиха


Превозот
САД, 7 да 13 дена
Канада, 15 до 20 работни дена
Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 дена
Друга Земја : 30-60 дена
-
Објектот ќе биде испратена во 3-5days по примена на плаќање на вообичаениот, ако било
посебен случај, ние ќе ве информира & добиете вашата потврда.

Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинални
пакување вклучувајќи прирачници, гаранција форми,итн.
Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот.
За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори.
Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
-
Контактирајте со нас
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно за нас!!Ве молиме вас, контактирајте со нас веднаш ПРЕД
ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Овие трошоци се купувачот'responsibility.
Политика На Враќање
Врати се на располагање само во рок од 7 дена по примен објект.SG51 Воздух Плазма Сечење Факел Факел 5 M За CUT50 CUT60 Преглед На Нашите Продажба на Политики
Плаќање
Ве молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе
биде пред купување.
-
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и други давачки што не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Во случај дека враќањето е побарано, ве молиме контактирајте со нас
пред да го испратите објектот назад.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
SG51
Заварување Тип:
Плазма Факелот
Заварување Капацитет:
Плазма
Бренд Име:
JINSLU
Тип:
Сечење На Факелот

Најдобри понуди

385002216B / 385002216 Коника R2 minilab опрема 10pcs
  • Обновено
Оценка на клиентот:

385002216B / 385002216 Коника R2 minilab опрема 10pcs

Ние имаме право да не прифати да се врати за некои стоки од цел потврди,па подобро да се потврди пред да с

DEN 1368.00 1440.00