• Обновено
Spider патен Пракса нож пеперутка исчезнат виножито Тренер виткање пеперутка нож balisong нож досадна алатка без работ подарок

Spider патен Пракса нож пеперутка исчезнат виножито Тренер виткање пеперутка нож balisong нож досадна алатка

Buyers rating:
-5 % DEN 684.00
DEN 719.52

Залиха


Вкупна Должина : 22.8 cm
Должина на ножот : 7 см
Се справи со должина : 14 см
Сечилото ширина : 1.6 см
Сечилото материјал : 440 C Нерѓосувачки Челик
Тежина : 120 G
пакување : подарок кутија

Основни карактеристики

Бренд Име:
Swayboo
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
BKC-14
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Виткање Сечилото На Нож
боја:
виножито, сина,златна

Најдобри понуди