• Обновено
5Pcs Бебе Дрвени Бебе Pacifier Клипови Дрво, Метал Носители на Младата Teething Soother Clasps Додатоци Diy 4.5x2.9cm

5Pcs Бебе Дрвени Бебе Pacifier Клипови Дрво, Метал Носители на Младата Teething Soother Clasps Додатоци Diy

Buyers rating:
-17 % DEN 137.00
DEN 165.60

Залиха


Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $5. 2.Ако вашата цел износ под $5 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно, 3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази. 4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена Производи се Прикаже :

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Висина:
4.4cm
Објектот Дијаметар:
2.9cm
Објектот Тежина:
1g
Производ Карактеристики:
pacifier клипови
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B01325
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Laudsong
Објектот Должина:
4.4cm
Објектот Ширина:
2.9cm
Големина:
29mmx44mm

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот Круг Ткаенината Линкови Сребрена Боја Бакар Топката Дизајн Најдобар Подарок За Мажите Ткаенината
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен Превозот Круг Ткаенината Линкови Сребрена Боја Бакар Топката Дизајн Најдобар Подарок За Мажите Ткаенината

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 $Прифати Капка Превозот$ Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве мол�

DEN 129.00 143.52