• Обновено
Три Mishki HZX012 15*19.1 cm 1-4 парчиња автомобил налепница за toyota е корола fielder авто автомобил налепници

Три Mishki HZX012 15*19.1 cm 1-4 парчиња автомобил налепница за toyota е корола fielder авто автомобил налепници

Buyers rating:
-5 % DEN 55.00
DEN 57.60

Залиха

Три Mishki HZX012 15*19.1 cm 1-4 парчиња автомобил налепница за toyota е корола fielder авто автомобил налепници
Ние ви препорачуваме да се купи 4 налепници или дури и повеќе : 1. Уживајте во многу пониска единечната цена. 2. Како бекап налепница, кога паста не успее. 3. Пост во различни места, како што се вашиот автомобил, ѕид, на врата, фрижидер, тоалет и така натаму 4. Даде дополнителна налепници како подарок за пријатели и семејство.

Основни карактеристики

Големина:
3 shtuki, 2 shtuki, 1 shtuka, 4 shtuki
Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
19.1cm
Модел:
Возилото Логото
Објектот Висина:
15cm
Материјал Тип:
Пластични
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Целото Тело
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
дизајн:
зборови
Име На Модел:
HZX012
Бренд Име:
Три Mishki
боја:
Бела,Црна

Најдобри понуди

Нов GL82Z170 SR2C9 Добар квалитет BGA ЧИПСЕТ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Нов GL82Z170 SR2C9 Добар квалитет BGA ЧИПСЕТ

Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услу

DEN 1146.24