• Обновено
Нова Жешка Продажба На Висок Квалитет На Мулти Бои Луксузни Rubberized Мат Тежок Случај Покритие За Huawei P8 Искачи P8

Нова Жешка Продажба На Висок Квалитет На Мулти Бои Луксузни Rubberized Мат Тежок Случај Покритие За Huawei P8

Buyers rating:
DEN 95.04

Залиха

Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Ако сте продавачот, ние може да ви помогне да се испрати на производи за вашите клиенти директно. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Во исто време, оставете ја вашата e-mail адреса да ни се за итна контакт. ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Испораката е слободен да се купи Хонг Конг Пост воздух mail, тоа не е следење на број, ако сте во 40-денот на рок на испорака се уште не добиле вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, јас да ви дадам задоволителен одговор ,Ако сте надеж за следење на број, а потоа ќе се купат Кина Пост воздухопловната превозот метод, тоа е мора следење на број. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ние се грижиме за нашите клиенти. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ние ќе се прогласи за сопствени фактура со пониска вредност, ние пониски пари е само за да ви помогнеме да заштедите пари. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) Повратни информации . Ако не се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил или Aliexpree порака.

Основни карактеристики

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Тежок случај
дизајн:
Обична
Бренд Име:
снег welkin
дизајн:
Луксузна Rubberized Matte

Најдобри понуди