• Обновено
Бесплатен Превозот во Воздушен Балон Фудбалска Топка 0.8 mmPVC 1.5 м Гумени Браник Топка Тело Zorb Топката Меур Фудбал Меур Фудбал Zorb Топка

Бесплатен Превозот во Воздушен Балон Фудбалска Топка 0.8 mmPVC 1.5 м Гумени Браник Топка Тело Zorb Топката Меур

Buyers rating:
-6 % DEN 7580.00
DEN 8064.00

Залиха


Совети
1.
Испорака Детали
1.Таму се наплаќаат на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување.5 м Гумени Браник Топка Тело Zorb Топката Меур Фудбал Меур Фудбал Zorb Топка
Добредојдовте на нашата продавница.Нашата продавница продава на сите видови на гумени производи,меур фудбалска топка,вода
топката,zorb топката,воздух песна,вода дупка,вода брануваа ,банана-брод,гумени базен,
гумени одбојка поле,гумени боречка,гумени шатор,итн.Царински давачки или даноци на купувачот resposibility за сите огласи.Можете да изберете помеѓу 6 различни бои,јасно,црвена,сина,жолта,зелена.Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви сомнежи.
Дали е можно да се печати ништо на топки?
A : Можете да притиснете броеви и свој лого за слободни.
Што гарантира постојат?
A : 1 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-saleservice ризик и бесплатна поправка за полнење.
Она што боите на топки, можете да изберете од?
A : цената на шарени топката се исти.
Колку време е време на испорака?
О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање.Употребата на производи треба да бидат проверени пред печат е здрава,и се справи со рака безбедно.Стандард на превозот превозникот е DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,тоа ќе трае 5-7 buiness дена да испорача.5 м дијаметар за возрасни,ако сакате да се купи други големини,ве молиме контактирајте со нас.
Бесплатен Превозот во Воздушен Балон Фудбалска Топка 0.
Увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.

Основни карактеристики

Пол:
Унисекс
Тип:
zorb топка
Дијаметар:
1.5 м
Предупредување:
Не допирајте остри работи
CE:
Сертификат
Сертификат Број:
SCT1303061
Број На Модел На:
меур фудбалска топка
сертификација:
CE
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
> 8 години,Grownups
Карактеристики:
Гумени
Пластични Тип:
ПВЦ
Бар-кодот:
Yes
Бренд Име:
HIBADOU
Материјал:
0.8 ММ ПВЦ
Големина:
1.5m
боја:
Јасно И Црвена или Прилагодите
Inflating време:
Од Помалку 3mins
Тежина:
11kg
Додатоци:
Поправка на колекции
Капацитет:
MOQ:
1 Парче
безбедност:
Меѓународната безбедност стандард
Is_customized:
Yes

Најдобри понуди