• Обновено
Насилни простор 30 Брзини G Место Вибратори Vibrators за Жените Вибратор Секс Играчки за Жена и Двојки vibrador Секс Продавница Еротски играчки

Насилни простор 30 Брзини G Место Вибратори Vibrators за Жените Вибратор Секс Играчки за Жена и Двојки vibrador

Buyers rating:
-17 % DEN 368.00
DEN 443.04

Залиха


30 Брзини G Место Вибратори Vibrators за Жените Вибратор Секс Играчки за Жена и Двојки Sexo sextoys vibrador Секс Продавница Еротски играчки
1.мека и безбедно материјал
2.Материјал : TPR
3.Земја на потекло : Кина
4.Димензии : должина околу 19.5 cm
5.стилови : стил, Б стил
6.Поддржано од : USB полнење
7.Функција : G Место & Клиторичен & Стимулира Телото
8.Употреба : Женски Мастурбацијата
9. Со цел да се заштити вашата приватност,ние и ветуваме на испратите вашите производи во тајна состојба,пакувањето ќе бидат кутија или црна пластична кеса без никакви слики и зборови за секс.
10. Ние не испрати кон вас за оригинална кутија,ако сакате оригинална кутија,pls плати за $2 за една кутија : ќе треба да кликнете "" )за една кутија

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
CN732
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Тип:
Стапче
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Латекс
Бренд Име:
насилни простор
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
length about 195mm
Моќта Од Страна На:
USB полнење
Стилови:
Стил, Б стил
Оригиналната Кутија:
Без оригиналната кутија. Ако сакате, pls плаќаат екстра 2.0 усд/парче
тајната пакет:
без никакви зборови и слики за секс
Водоотпорен:
100% Водоотпорни

Најдобри понуди