• Обновено
Нови пристигнување Кафе Етерични масла Секој момент телесната тежина подобро од Слабеење на Папокот Стап Тенок Превез Губење на Тежината

Нови пристигнување Кафе Етерични масла Секој момент телесната тежина подобро од Слабеење на Папокот Стап Тенок

Buyers rating:
DEN 232.80

Залиха

Масажа од дното нагоре во целните области кои сакате да тенок надолу. Нето Содржина : app85ml Тежина : app70g Компонента : Кофеин/Пипер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се применуваат day & night и шест последователни дена, за најдобар резултат.Како тоа им помага да се намали целулитот? Тоа Интензивно го стимулира согорувањето на масните клетки, намалување на видливи знаци на Целулитот, како што се нерамнини на кожата со испакнатини на површината. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Слабеење гел содржи природни црвени чили масло, кои се добри за слабеење ефект.По бања или туш,ставете мала количина во текот на вашата дланка.вие сте на оган! Обидете се оваа слабеење гел,Велат Bye-bye на масти! Карактеристики : Тоа е лесно да се апсорбираат во кожата и ја запали масти и тонот на несаканите масти. Опис : Сосема нов и висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе се направи да изгледа единствен Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Тенок фигура е око-poping.Исплакнете вашите раце по примена на гел.Не мора да го измиете. Како резултат на вашата кожа е видливо подобрена, станува помазна, поцврста со зголемување на еластичноста.Вие ќе се чувствувате топло по 15 минути. Го намалува отокот и ги зајакнува капиларите. Крем има силна затоплување ефект кој помага да се отстрани масти депозити од клетките. Како да се користи 1. Крем ја подобрува клеточниот метаболизам, го зголемува производството на енергија и ја подобрува микро-циркулација, со што значително се smooths, контурите на телото и ја минимизира појавата на целулитот. Таа промовира лимфната циркулација и согорувањето на мастите, додека мазнење на кожата со целулитот проблем.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Етерично Масло
Сертификат Број:
11585522258
Земја/Регион на Производство:
Кина
Етерично Масло Тип:
Чисто Етерично Масло
Бренд Име:
Disaar
сертификација:
WZBJZ
Состојка:
Кофеинот/Пипер
Број На Модел На:
JY-42

Најдобри понуди

AKARZ Познатиот бренд природен се етерични масла се Белење на анти-стареењето и навремено да се релаксираат пигментацијата
  • Обновено
Оценка на клиентот:

AKARZ Познатиот бренд природен се етерични масла се Белење на анти-стареењето и навремено да се релаксираат пигментацијата

Прстен прст масажа за 10 минути, додека потполно се апсорбира Начин на употреба 1 : употреба на темјан, тем

DEN 264.00 439.68
50мл Petitgrain Hydrosol Етерични Масла Hydrolat
  • Обновено
Оценка на клиентот:

50мл Petitgrain Hydrosol Етерични Масла Hydrolat

Wlecome се придружите на нашата ВИП група во FACEBOOK и VK.Ние сме многу возбудени за да биде во состојба да се по�

DEN 613.00 1039.20
5mL Чиста Риган етерично масло
  • Обновено
Оценка на клиентот:

5mL Чиста Риган етерично масло

Враќање*Сите стоки ние испрати да ви се 100% оригинални пакет и undamage.00 / многу8 парчиња / многуwholesaele PULANNA А�

DEN 768.00
DISAAR 8Pcs/торба Авто греење Мравка Етерично масло Медицински Болка Печ Кинески Традиционални Хербални Коленото/Вратот/Болка
  • Обновено
Оценка на клиентот:

DISAAR 8Pcs/торба Авто греење Мравка Етерично масло Медицински Болка Печ Кинески Традиционални Хербални Коленото/Вратот/Болка

Структура и Материјал : Мравка отров екстракт, се Состојат од далеку IR керамички во прав,медицински PSA,не

DEN 12.00 60.00