• Обновено
Кејп Жените Високо-одделение Капчиња Кука Цвет Реси Наметка Шупливи Од Женски 2017 Лето нови Нерегуларни Poncho Shawl

Кејп Жените Високо-одделение Капчиња Кука Цвет Реси Наметка Шупливи Од Женски 2017 Лето нови Нерегуларни Poncho

Buyers rating:
-20 % DEN 1151.00
DEN 1439.04

Залиха


Начин на плаќање
1.
2)ве Молиме внесете точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.Pls се разбере нас и додадете уште 10-15 дена задоцнување. Ние не може да гарантира пристигнување време. Цел на повеќе од $1000, даде 10% попуст и бесплатна испорака од страна на ЕМС.
Ви благодариме за вашата посета, среќа и за нас
Ако цел повеќе од $500, е бесплатен превозот со ЕМС.
Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
5)Пакетот помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.но, ве молам да се овозможи одложување одговор за не-бизнис ден.), настани и други несигурности,што би можело да биде подолго од вообичаеното време. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со Кина пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од Express.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние прифаќаме Alipay тука, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа е купувачот одговорност, но ние ќе се обидеме потрудиме да соработуваат со вас да го реши проблеми, и нуди слободен документи, доколку постојат било какви трошоци, тоа ќе биде купувачот одговорност.modname=ckeditor
Предмет : Кејп Жените Високо-одделение Капчиња Кука Цвет Реси Наметка Шупливи Од Женски 2017 Лето нови Нерегуларни Poncho Shawl
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Повод : Неврзан
Боја : Бела, Црна,беж
· големина информации
Големина(cm) Должина Рамо Страна Должина
Бесплатни 80см 38-43 55
Внимание :
Ве молиме изберете големина внимателно според мерењето како и погоре.

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Бренд Име:
БАДЕЛ LECE
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Памук,Лен
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Tassel
Шаблон Тип:
Крпеница
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
FS
Пол:
Жените
боја:
Бела Наметка Жените ,Црна ,Беж Кејп Жени
Мекост:
Мека
Популарната Елемент:
Спојување, шупливи надвор,tassel
Применливи Век:
Млада Девојка & Студент Блузи & Кошули
Тип На Објект:
Шупливи Од Кејп
Број На Модел На:
R
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
жените кејп

Најдобри понуди