• Обновено
Chiffon Ткаенина 5.8*100cm Volie Лента DIY Коса bowknot додатоци материјал Сатен Riband 5pcs/Многу

Chiffon Ткаенина 5.8*100cm Volie Лента DIY Коса bowknot додатоци материјал Сатен Riband 5pcs/Многу

Buyers rating:
DEN 335.52

Залиха

Chiffon Ткаенина 5.8*100cm Volie Лента DIY Коса bowknot додатоци материјал Сатен Riband 5pcs/Многу Материјал : Chiffon Квалитет : Еко-пријателски материјал и боја на умирање процес, еден од најдобрите бендови во кина! Стил : Лента Димензии (ширина) : 5.8 cm Боја : Исто како на сликата подолу Пакет : 5pcs / многу. Употреба : се Направи бебе коса лакови, ги красат мини топ капи, декорација девојки фустани, украси за прослави од свадба, украсени Фестивал партија, итн. Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Voile
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
YJ1340
Шема:
Полна Боја
Ширина:
5.8cm
Име:
Chiffon Ткаенина
боја:
5 различни бои

Најдобри понуди

Дејвид додатоци музика белешки срцето цвет шупливи Чипка втиснување лента лента DIY Шиење Свадба Декорација Додатоци,5Yc3386
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Дејвид додатоци музика белешки срцето цвет шупливи Чипка втиснување лента лента DIY Шиење Свадба Декорација Додатоци,5Yc3386

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап�

DEN 63.00 63.36