• Обновено
Виножито Рака Знаме Националните Рака Знаме 14*21cm Полиестер Мали Димензии Вее Знамето Обичај Рака знаме

Виножито Рака Знаме Националните Рака Знаме 14*21cm Полиестер Мали Димензии Вее Знамето Обичај Рака знаме

Buyers rating:
DEN 845.76

Залиха

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Купувачот ќе биде одговорен за shiping такси за да се вратите на предмети.
Царинската :
Јас ќе се прогласи вредност на стоката како вашето барање или пониска вредност да ги споделите со стоката помине вашиот царински повеќе лесно.Ви благодариме за вашето разбирање. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се rerurned, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Ве молиме контактирајте ме за детали пред да се направи нарачката.
Материјал : Полиестер
Техника : Печатени
Големина : Околу 14*21cm
Раката знаме може да се прилагоди ,треба дополнителна такса.Тоа е вашата должност да го исчистите на царината во вашата земја.Ако сакате овие брза испорака на услугата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Производи Фотографии :
Превозот :
DHL,UPS-от,ТНТ,Fedex,EMS,E-ЕМС за други превозот опции.Ако тарифниот се случува,Тоа е вашата должност е да се плати за нив.

Основни карактеристики

Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Јарболот Материјал:
Пластични
Стил:
Летање
Употреба:
Рака
Број На Модел На:
HF
Бренд Име:
PEFECOTO
Ткаенини:
Полиестер
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

LM2904PT LM2904 2904 TSSOP-8 20PCS/МНОГУ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

LM2904PT LM2904 2904 TSSOP-8 20PCS/МНОГУ

Модел Numble : LM2904 PTНапон Снабдување, Единствен / Dual (±) : 3 V ~ 30 V, ±1.5 V ~ 15 VНапон Текст Офсет (Макс) : 2m VТековнат�

DEN 156.00