• Обновено
Flexsteel Висок Квалитет на 16 Парчиња Мултифункционален Прецизност Шрафцигер Поставите Одговараат За Поправка Види Мобилен Телефон Eyeglasse итн

Flexsteel Висок Квалитет на 16 Парчиња Мултифункционален Прецизност Шрафцигер Поставите Одговараат За Поправка

Buyers rating:
-30 % DEN 479.00
DEN 684.00

Залиха


Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи :
Сет Вклучува : Дупчиња : 1.0 MM,1.4 MM,2.0 MM,2.4 MM,3.0 MM,3.5 ММ Филипс : PH00,PH0,PH1,PH2 Хексадецимален : 1.5 ММ,2.0 MM,2.5 M Приклучок : 3.0 MM,4.0 MM,5.0 MM
Пакување : пластична кутија
Флексибилна Алатка, Флексибилни Живот
Flexsteel tools нуди различни рака и моќ алатки и стручни надворешна трговија сервис како извори на сите наши деловни партнери и потенцијалните странски клиенти во светот. Наша цел е да понудат добар квалитет на производи со многу повеќе конкурентна цена и најдобра услуга како професионална агенција. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат клиенти барања и извори на најсоодветен производи за нив .
Нашата Компанија Се Покаже

Основни карактеристики

Тип:
Шрафцигер Сет
Карактеристики:
Мултифункционален,Dismountable
Бренд Име:
flexsteel
Навој На Главата Големина:
--
is_customized:
Yes
Магнетно:
No
Со Рачка Или Не:
Yes
Број На Модел На:
G507
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Завртка Тип На Глава:
Дупчиња
Парчиња:
16pcs
Големина:
Multi Sizes

Најдобри понуди