• Обновено
природни црвени гранат камен обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените Плоштадот личност мода Обетки за ангажман

природни црвени гранат камен обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените Плоштадот личност мода

Buyers rating:
-16 % DEN 1129.00
DEN 1344.00

Залиха


природни црвени гранат камен обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените Плоштадот личност мода Обетки за ангажман
.Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Главната скапоцен камен : природни црвени гранат камен , Камен големина : 2p 4*6mm
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Основни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
no
Број На Модел На:
ed1276
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Назад Наоѓање:
925 Sterling silver
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
is_customized:
Yes
Certificate Type:
CNAS
Главниот Камен:
гранат
боја:
Црвена
Главната Скапоцен Камен:
природен камен гранат
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна камен:
цирконот

Најдобри понуди