• Обновено
25 Компјутери/Многу Целосна Покриеност Екран Заштитници За Huawei Уживаат 7 Плус Заштитни Филмови Калено Стакло За Huawei Уживаат 7 Плус

25 Компјутери/Многу Целосна Покриеност Екран Заштитници За Huawei Уживаат 7 Плус Заштитни Филмови Калено Стакло

Buyers rating:
DEN 1199.52

Залиха


* Ние брод на светот очекуваат некои земји APO/AFO.
* Ние брод на сите предмети во рамките на 3 работни дена по плаќање во готово.
* Ние само брод преку Курир/Спедитор сте одбрале, ве молиме имајте во предвид.
* Русија клиент, ве молиме да понудат на своите полно име. Пример : Мајкл Jeffery Јордан.
* Ве молиме не го отвори спорот со никој следење кога ќе изберете следниве 2 курир.
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само песни во Кина.
2. Posti Финска Економија , песни за да Финска, само за да Русија и Белорусија.
3. Correos Економија , песни за да Мадрид, само за да Шпанија.
* Клиентот може да се плати 1.35 долари за да ја пратите вашата нарачка, ако сакате. (Следење такси)
* Ние само бродот да Aliexpress' адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе се нудат во право адреса.
* Ние го Прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Сигурна Исплата На Процесор ЗАЧУВАМ.
* Ве молиме контактирајте со нас кога вашата цел треба да се ревидира/прилагодување на цената.
* Ве молиме да го организира плаќањето за нарачки во рок од 3 дена.
* Ние и ветуваме на responible за секоја цел. И 100% обнова или повторно да ја прати.
* Ако stastify со нашите услуги, ве молиме љубезно им помогне да ја напушти 5 ѕвезди повратни информации.
* Ние го поздравуваме било на вашиот предлог за подобрување на нашите услуги.
* Не отворајте ни спор. Може да се зборува ни да се реши било на вашиот проблем

Основни карактеристики

боја:
Huawei Уживаат 7 Плус
Материјал:
бела, црна, златна
Бренд Име:
ChiuSi
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Тип:
Полно Тело, Филм
Тип:
Целосна Покриеност Екран Заштитници Заштитна Фолија Калено Стакло
погоден:
За Huawei Уживаат 7 Плус
боја:
Црно Бело Злато

Најдобри понуди