• Обновено
ZEROUP се Зголеми Златна Боја Метал Brooch Pin Монистра Накит додатоци за Жени Мажи Облека должина:6.2x2.1cm

ZEROUP се Зголеми Златна Боја Метал Brooch Pin Монистра Накит додатоци за Жени Мажи Облека должина:6.2x2.1cm

Buyers rating:
DEN 76.32

Залиха

Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ви благодариме.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време. За нас Нашата фабрика се наоѓа во Кина.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Повратни информации на Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.
Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200. Прашања и одговори Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-60 дена да пристигне од Кина Пост Воздух Mail.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Испорака во Светот превозот, освен некои земји.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Најдобри понуди

Моден brooch Птица Глеѓ Pin брошеви C456
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Моден brooch Птица Глеѓ Pin брошеви C456

ЗА ТАРИФА : Клиентите ќе бидат одговорни за сопствени даночни( ако е потребно ) Ние arecommitted на вашиот 100% за

DEN 249.60