• Обновено
Компатибилен Лесно Рефил Тонер Кертриџ Замена За HP CE285A 285a 285 85a LaserJet P1102 M1130 M1132 M1210 M1212nf M1214nfh

Компатибилен Лесно Рефил Тонер Кертриџ Замена За HP CE285A 285a 285 85a LaserJet P1102 M1130 M1132 M1210 M1212nf

Buyers rating:
-20 % DEN 1036.00
DEN 1295.52

Залиха


започнете
крајот
За Кертриџ
кодот
боја
Количина
страници принос 5%
покриеност A4
Забелешки CE285 A
Б.К.
1
2000 година
НОВИ
C
М
Y
Се користи За HP Принтер Модел :
Laserjet P1505/P1505n/P1055/P1055n
M1120/M1120n/M1522n/ M1522nf
100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чип
Забелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред. Ви благодариме!

Основни карактеристики

Тип:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
Други
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
HP Laserjet Компатибилен Модел:
1022,1012
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна

Најдобри понуди