• Обновено
Тактички Puttee Бедрото Капка Нога holster Торбичка Пиштол Црн Тен Нога Holster За 1911

Тактички Puttee Бедрото Капка Нога holster Торбичка Пиштол Црн Тен Нога Holster За 1911

Buyers rating:
-49 % DEN 1247.00
DEN 2444.16

Залиха


*Додаток за монтажа локации за списание и светло/Не се скрши палецот или непријатно средниот прст порака за да ви го успори вашиот нерешено.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти.
Тактички Puttee Бедрото Капка Нога holster Торбичка Пиштол Црн Тен Нога Holster За 1911
КАРАКТЕРИСТИКИ :
клучни зборови : 1911 holster
бои : црна,тен
спецификации :
*Флексибилен бедрото платформа согласува да нога големина. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!.
*Брзо намалување овозможува побрзо да се подготви и лесно се ре-holstering/Непосредна задржување и коишто се слушаат кликнете на ре-holster за безбедност.
*Оваа Holster се вклопува Colt 1911
featurer :
- Полна отпуштање зафат за нерешено и непосреден задржување на ре-holstering
- Не се скрши палецот или непријатно средниот прст порака за да ви го успори вашиот нерешено
- Брзина се намали овозможува побрзо да се подготви и лесно се ре-holstering
- Пасивни задржување аретир прилагодување завртка
- Непосредна задржување и коишто се слушаат кликнете на ре-holster за безбедност
- Брзина-намалување на дизајн овозможува брзо се подготви, цел стекнување, и ре-holster додека го држите очите на целта
Еден сет, вклучувајќи :
Панел со половината појас : 1pcs
Пиштол holster : 1pcs
Списание торбичка : 1pcs
Светлото торбичка : 1pcs
Плаќање
Враќање
1.

Основни карактеристики

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Број На Модел На:
за 1911
Материјал:
ABS Пластика
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Материјал:
ABS Пластика

Најдобри понуди