• Обновено
Лето Се Лизга На Чевли Жените Oxfords Чевли Мокасини Станови Жена Секојдневен Рамни Чевли Висок Квалитет Плус Големина 35 - 40

Лето Се Лизга На Чевли Жените Oxfords Чевли Мокасини Станови Жена Секојдневен Рамни Чевли Висок Квалитет Плус

Buyers rating:
-5 % DEN 880.00
DEN 925.92

Залиха

Производи Детали Пета Висина : 1cm Платформа : 0.5 cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Основни карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
Секси MM
Горниот Материјал:
PU
Станови Тип:
Балет Станови
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
77JSH811-260
Сезоната:
Лето
Insole Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни

Најдобри понуди