• Обновено
2018 пролет лето soild боја жените круг деколте, T-shirt средна должина долги ракави едноставна лабава женски Т-маица дното кошула X005

2018 пролет лето soild боја жените круг деколте, T-shirt средна должина долги ракави едноставна лабава женски

Buyers rating:
-54 % DEN 773.00
DEN 1680.00

Залиха

Но, Можеме да ниска декларација ако треба. (можете да уживате 3% off следниот пат) Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Нема спор, ако тоа е одложен во секој случај, ве молиме контактирајте со нас;ние ќе се прошири на времето за вашиот заштита, како е можно поскоро. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.ве молиме да биде трпеливо за изненадување! Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Женска маица
Облека Должина:
Долго
Бренд Име:
TiLeewon
Декорација:
Никој

Најдобри понуди