• Обновено
кутија clasps, месинг, Метална боја, за 14mm широк, 30.5 mm долга, дупка: 1.5 mm

кутија clasps, месинг, Метална боја, за 14mm широк, 30.5 mm долга, дупка: 1.5 mm

Buyers rating:
-30 % DEN 2059.00
DEN 2940.96

Залиха


кутија clasps, месинг, Метална боја
за 14mm широк, 30.5 mm долга, дупка : 1.5 mm
Цени на 100 ја Поставува
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Основни карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
KK622
Објектот Тежина:
507g
Производ Карактеристики:
Змеј
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Метал
Обликот:
Змеј
единица:
100set
Материјал:
Дувачкиот

Најдобри понуди

Прифатлива Прашина-доказ Неткаени Повеќе Слоеви Чевли Полици Лесно се Собраа Пластични Чевли Складирање Рек Организатор
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Прифатлива Прашина-доказ Неткаени Повеќе Слоеви Чевли Полици Лесно се Собраа Пластични Чевли Складирање Рек Организатор

Прифатлива Прашинадоказ Неткаени Повеќе Слоеви Чевли Полици Лесно се Собраа Пластични Чевли Складирањ

DEN 1045.00 1100.16