• Обновено
6 Листови/Set Помине Уметност Шупливи Налепници за Ласерски Ѕвезда 3D DIY Vinyls Image Transfer Матрицата Образец Совети Водич Печат Нокти Decals

6 Листови/Set Помине Уметност Шупливи Налепници за Ласерски Ѕвезда 3D DIY Vinyls Image Transfer Матрицата Образец

Buyers rating:
-16 % DEN 39.00
DEN 46.56

Залиха

ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. Редовни лак е достапна за ова. Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. Ви благодариме!
. Полски еден вид на база боја на лак на ноктите, а потоа се држи оваа матрицата на, и полски една боја, тогаш моделот е отпечатен на вашите нокти. E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.8 cm Шема : Како што сликите покажуваат, брод од страна на случаен Пакет Содржина : 6 Листови Помине Vinyls Налепница Функција : 100% нов мало Многу лесен за употреба, користете го ова за матрицата за печатење на обрасци за вашите нокти. За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). Брзо да го користите и видови на дезени одговараат на вашиот стил. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел.Спецификација : Количина : 6 Листови / 36 Совети Лист Големина : Прибл. Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија.

Основни карактеристики

Бренд Име:
ZKO
Број На Модел На:
Помине Уметност Ласерски Шупливи Налепници
Материјал:
ПВЦ
Големина:
Approx. 8.8cm*6.8cm
Количина:
6 совети/лист, 6 листови/многу
Стил:
Шупливи Матрицата Налепници
Тип На Објект:
Налепница & Decal

Најдобри понуди