• Обновено
5pcs вештачки пластични цвеќиња евтини за свадба дома Decora свадба додатоци царинење diy Венци Подароци кутија свила рози

5pcs вештачки пластични цвеќиња евтини за свадба дома Decora свадба додатоци царинење diy Венци Подароци кутија

Buyers rating:
-19 % DEN 31.00
DEN 38.40

Залиха

5pcs вештачки пластични цвеќиња евтини за свадба дома Decora свадба додатоци царинење diy Венци Подароци кутија свила рози Состојба : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : slik Боја : Како на сликата покажува. Цвет Големина : 4.5 cm (1cm=0.4 инчи) Пакетот вклучува : 1 lot =5pcs Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација! Забелешка : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои.

Основни карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Број На Модел На:
a5
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет

Најдобри понуди