• Обновено
Авто Clud Автомобил Стајлинг За АУДИ A4L фарови 2009-2012 За A4L главата светилка led светилки drl пред Bi-Xenon Леќа Двојно Зрак КРИЕШЕ КОМПЛЕТ

Авто Clud Автомобил Стајлинг За АУДИ A4L фарови 2009-2012 За A4L главата светилка led светилки drl пред Bi-Xenon

Buyers rating:
-10 % DEN 32486.00
DEN 36096.00

Залиха


Опис На Производот :
Вклучувајќи :
Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат :
2 x Придушници
2 x КРИЕШЕ светилки
2 x LED светилки drl
2 x КРИЕШЕ bifocal проектор леќа
2× LED пак светлина
2 x црното домување
Сите потребни се подигнат (За Plug and Play инсталација)
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како вашиот автомобил модел , превозот начин итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата.
Кога не знаете како да го користите тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Име На Модел:
Фарови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Објектот Дијаметар:
14inch
Материјал Тип:
LED
Бренд Име:
LARATH
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Тежина:
12kg
Специјални Функции:
светлата,светилки drl
Големина:
Оригинална Големина
Употреба:
plug and play
Количина:
2 Парчиња/ 1 сет
Гаранција:
12 месеци
led светилки drl:
Бела
Тип На Сијалица:
H7/D2H
Година:
2009-2012

Најдобри понуди

децата на училиште униформа облека и долги ракави хорот на основното образование на учениците за читање Британскиот
  • Обновено
Оценка на клиентот:

децата на училиште униформа облека и долги ракави хорот на основното образование на учениците за читање Британскиот

децата на училиште униформа облека и долги ракави хорот на основното образование на учениците за читањ�

DEN 1097.00 1205.76