• Обновено
2 парчиња Бебе Pacifier Хранење Лажица Цврсти Материјали Криви Лажица Деца Садови

2 парчиња Бебе Pacifier Хранење Лажица Цврсти Материјали Криви Лажица Деца Садови

Buyers rating:
-15 % DEN 86.00
DEN 100.80

Залиха


2 парчиња Бебе Pacifier Хранење Лажица Цврсти Материјали Криви Лажица Деца Садови
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Криви се справи со, тоа е погоден за бебе Дозволете бебето да падне во љубов со еден оброк Прекрасен подарок за вашето бебе Спецификации : Материја : pp Size : 11*2.5 cm/4.33"*0.98" Боја : како на сликата покаже Кол : 2 компјутери
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 2 buc * Бебе Pacifier Хранење Лажица Цврсти Материјали Криви Лажица Деца Садови

Основни карактеристики

Бренд Име:
YAS
Материјал:
PP
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
Бебешка Мека Поместена Pad2S5387
Тип:
Flatware
Возрасна Група:
Бебиња
Шема:
Цврсти Материјали Криви Лажица
Количина:
2 парчиња
Големина:
11*2.5cm/4.33''*0.98''

Најдобри понуди